Africa
America
Asia
Europe
write comment?
This is not a spam
‹ First  < 299 300 301 302 303 >  Last ›

02:00 08/Oct/2014

Thanks for posting all this information! I have been collecting Czechoslovak revenue stamps for about a year now and have not seen any like yours yet. Very interesting!
Best wishes from the United States!
Valerie


00:45 04/Oct/2014

Privet Andrej,

Very big congratulations to your nice and big collection! Nice work! :)
Best Regards from Budapest! :)
Mark


13:53 02/Sep/2014

Congratulations for your collections. It's very nice. I collect stamps tax of Spanish protectorate in Morocco. You have any pictures of then in your web, but anly the green stamps are from spanish protectorate. The blues stamps are from french protectorate.

Regards


13:08 29/Jul/2014

Привет Андрей,
Пишу вот по какому поводу - мы в сентябре (15-17) проводим очередную выставку/конференцию по акцизным маркам, в Дубае. На мероприятии будет порядка человек 250, на выставке будет представлено где-то 35 компаний, мероприятие конечно технического и коммерческого характера но мы подумали его немного "приукрасить" и пригласить тебя принять участие в выставке с своей коллекцией, и нам и нашим участникам будет интересно, думаю и ты что-то новое посабераешь для себя у производителей, да и какие контакты сможешь наладить. Стенд мы тебе предоставляем.
Дай знать сможешь приехать или нет. Вот ссылка на сайт мероприятия http://www.taxstampforum.com/


06:15 09/May/2014

I love your site! you are only crazy man, found on internet :)
I am from Romania and i collect tax stamps too...
I am staring because you have some old tax stamps from Romania (before 2005)


‹ First  < 299 300 301 302 303 >  Last ›